יום שלישי, 8 בינואר 2013

מתנות לפסח באיחור אופנתי

עבר הרבה זמן מהפעם האחרונה בה כתבתי, אבל לזכותי ייאמר שבאמת לא באשמתי - תחפושות לפורים, מתנות לפסח, הכנות ליריד לפסח (שהתבטל ברגע האחרון ובאמת תודה רבה למזג האוויר), מחשב שקרס סופית רגע לפני כניסת החג ובין לבין גם הילדים דרשו קצת יחס, בקיצור - בלאגן.
אז לפסח הכנתי מעט מתנות - לחמותי הכנתי צנצנת קרמיקה לעוגיות (שניתנה מלאה בנשיקות)גיסתי קיבלה קערת קרמיקה מחימר שחור עם גלזורה כחולה רק בפנים
הקערה הוגשה ארוזה עם כרטיס שהכנתילדודתי האהובה, שאירחה אותנו לסדר, לא יכולתי לתת מתנה מקרמיקה מהסיבה הפשוטה שהיא המורה שלי לקרמיקה :), אז החלטתי להכין לה קערה מלופפת שכבר מזמן רציתי לנסות להכין. ביג מיסטייק. חבל ה-6 מ"מ שקניתי לא הצליח להיכנס מתחת לרגלית המכונה. חזרה לטמבורייה. חבל 4 מ"מ נכנס יפה דווקא, אבל בצד האחורי החוטים יצאו מבולגנים נורא. הלכתי לקנות מחט לג'ינס, ורק אז - הללויה. אחרי פעמיים שנאלצתי לפרום, סוף סוף יצאה קערה תחת ידי.

  לקערה צירפתי גם צנצנת נשיקות, שכמותה הכנתי כמה למתנות קטנות ליקרים אחריםוגם בבושקות לבד מגנט למקרר.אחרונה חביבה - סבתא. סבתא היתה אמורה לקבל כד לשתייה מקרמיקה, אבל אילוצים טכניים גרמו לכך שהוא לא יהיה מוכן בזמן, וכך נאלצתי למצוא חלופה ממש ברגע האחרון, יום לפני החג. קניתי שתי מגבות פשוטות, אחת כתומה ואחת ירוקה, ושפצרתי אותן בעזרת בדים יפים ותחרה, כמו שסבתא אוהבת (הדרכה מצולמת בקרוב).
זהו, אפשר שוב להתחיל לנשום, לפחות עד ראש השנה...

2 תגובות: