עליי


הי, אני טל, בת שלושים ומשהו על הנייר, הרבה הרבה פחות מזה בראש. אמא לשלושה קטנים (וחמודים, כמובן) בגילאי שנה עד שבע. גרים לנו בבית קטן (בלי חלונות אדומים ותריסים ירוקים, לצערי), ביישוב קטן בשפלה אחרי שחזרנו לארץ לפני כמה שנים משהות ארוכה במזרח (טייוואן וסין).
תמיד נמשכתי לאמנות וליצירה, אבל אף פעם לא ניסיתי לעשות עם זה משהו, ולמען האמת אף פעם לא חשבתי שאני טובה בזה.
השינוי קרה לפני בערך שבע שנים, כשהגדול נולד ומצאתי את עצמי מבלה הרבה בבית ומתחילה ל-ה-ש-ת-ע-מ-ם. איכשהו, בדרך לא ברורה, פתאום התחלתי להתעסק בחימר פולימרי (פימו בשמו העממי יותר). כתבתי על זה גם פוסט לפני כמה שנים...
תליון חימר פולימרי

אז גם היכתה בי ההכרה שאפשר להרוויח מזה קצת כסף מהצד, כשהשתתפתי ביריד צדקה ולמרבה הפתעתי מכרתי את רוב העבודות שהגעתי איתן.
כמה שנים קדימה, אני כבר לא בוחלת בשום סוג של יצירה. האיש שלצידי יוצא מדעתו לפעמים מכמויות הקרטונים / שולחנות בעלי שתי רגליים שאחת מהן שבורה / חולצות ישנות, קרועות ומוכתמות ועוד מיני ירקות שאני אוגרת כמעט בכפייתיות, אבל מאז שהתחלתי אני פשוט לא מצליחה להפסיק.חוץ מאלה, אני גם נהנית לתפור, לסרוג, לעבוד בחימר, לבשל, ללבד וכמובן לשחק עם הילדים.


אז אשמח מאוד אם תחליטו להצטרף אליי. תגובות, הערות והצעות תמיד מתקבלות בשמחה רבה. מוזמנות להצטרף אליי גם בפייסבוק, טוויטר, פינטרסט (אל תשכחו להוסיף יצירות שלכן ללוח הקבוצתי!), גוגל פלוס, אינסטגרם, בלוגלאבין', ובקרוב גם באטסי. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה