יום רביעי, 1 ביולי 2015

ספרי הצביעה למבוגרים "כל צבעי השקט"


ספרי צביעה למבוגרים כל צבעי השקט

מאז שהייתי קטנה, אני פריקית של חוברות צביעה. בילדותי מילאתי חוברות על גבי חוברות, של נסיכות, של מכוניות, של מיקי מאוס, של לא-באמת-משנה-מה-העיקר-שאפשר-לצבוע. בקיצור, הכל. אבל אם פעם החוברות שהיו לנו היו באמת פשוטות וכללו או דמויות מוכרות או ציורים פשוטים, העושר שיש בתחום הזה כיום הוא כמעט בלתי נתפס. 
למזלי, גם הגברת הקטנה שלי נהנית מצביעה. אמנם בימינו הגירויים רבים וגם הקוצים בטוסיק, אבל כשאנחנו מצליחות לתפוס לנו חצי שעה משותפת של צביעה, זה פשוט תענוג.
ספרי צביעה למבוגרים כל צבעי השקט

הדודה משוודיה הביאה איתה באחד הביקורים האחרונים את חוברת הצביעה Secret Garden בגירסה השוודית, שמיד הפכה ללהיט בבית (מודה, חוטפת דקות של חסד בסתר עם החוברת והעפרונות הצבעוניים, אבל אם תגלו לגברת, אני אכחיש!), כך שכשפנו אליי מהוצאת כנרת זמורה והציעו שאתנסה בסדרת ספרי הצביעה החדשים "כל צבעי השקט", ברור שאמרתי כן. לרגע אפילו הבליחה בראשי מחשבה לשמור את שלושתם לעצמי ולהחביא אותם במקום בטוח, אבל כשהם הגיעו ופתחתי את החבילה, לא יכולתי שלא לקרוא לגברת לבוא מהר ולהצטרף.
ספרי צביעה למבוגרים כל צבעי השקט
מתוך הספר "אלף לילה ולילה" של כל צבעי השקט

הסדרה כוללת 3 ספרים, כל אחד יפה יותר מקודמו, ספר הבודהיזם, ספר הגנים וספר אלף לילה ולילה. ספר הבודהיזם מלא מנדלות, בודהות, פרחים ועוד, והוא מציע ממש חווית מדיטציה בצביעה. ספר הגנים, שאישית הכי פחות התחברתי אליו, כולל ציורי טבע, בעיקר ציורים גדולים של ורדים, ציפורים, חרקים, עלים ועוד. וספר האלף לילה ולילה המ-ה-מ-ם כולל ציורים מתרבות האיסלאם, ערבסקות יפהפיות והרבה צורות שחוזרות על עצמן. תענוג אמיתי.
ספרי צביעה למבוגרים כל צבעי השקט
מתוך ספר הבודהיזם

שלושת הספרים מגיעים בכריכה קשה, שמשווה להם מראה של ספר אמיתי ולא סתם חוברת צביעה (עם כל הכבוד ל-Secret Garden, ויש מלא כבוד). הדפים עבים ואיכותיים ובכל ספר יש ציורים שמספיקים לעשרות שעות של הנאה וצביעה משותפת עם הקטנים. אנחנו הכי מוכנים לחופש הגדול!
ספרי צביעה למבוגרים כל צבעי השקט
מתוך ספר הגנים

הספרים נמכרים במחיר של 69 ש"ח לאחד, ובסטימצקי מצאתי גם דיל של כל שלושת הספרים ב-99 ש"ח.

2 תגובות:

  1. טל טל הספרים מהממים! מצאתי אותם בסטימצקי במחיר מצחיק, והם מחזירים ישר לילדות, בכריכה קשה ויוקרתית

    השבמחק
  2. באמת מהממים. יאללה, ערב גבינות, יין וצביעה?

    השבמחק