יום רביעי, 24 ביולי 2013

יום 24 לאתגר. עכשיו תורכן!

יום רביעי כאן ושוב הגיע הזמן לראות מה אתן עושות בזמנכן הפנוי.

השראה מהפינטרסט
זוכרות? אתן מצרפות תמונות ללוח הפינטרסט הקבוצתי, זוכות לצפיות ממאות עוקבים ואולי התמונה שלכן גם תיבחר להופיע כאן בשבוע הבא.
איך מעלים את התמונות?
1. עקבו אחריי בפינטרסט
2. השאירו תגובה עם שם המשתמש בפינטרסט שלכן או כאן או על כל "נעיצה" שלי בפינטרסט
3. אני אעקוב אחריכן חזרה
4. אשלח לכן הזמנה להצטרף לקבוצה
5. קבלו את ההזמנה
6. התחילו להוסיף נעיצות

הסברים נוספים למתחילות:
- אתן חייבות לעקוב אחריי בפינטרסט (ואני אחריכן), מכיוון שאלה הדרישות של פינטרסט לגבי לוחות קבוצתיים. כדי שמנהל הקבוצה יוכל להזמין אנשים לקבוצה, הם חייבים לעקוב זה אחרי זה. אתן יכולות לעקוב רק אחרי לוח אחד שלי, אם אתן מעדיפות.
- אתן לא חייבות להיות בלוגריות. מספיק שהתמונות שלכן נמצאות אי שם ברחבי הרשת ומסומנות כציבוריות. גם פליקר תופס, גם פיקאסה ואפילו אינסטגרם.
- ה'נעיצה' שלכן לא חייבת להיות של הדרכה. אפשר סתם תמונה של משהו יפה, שייתן השראה למישהי אחרת.
-אם יש לכן בלוג, הוא לא חייב להיות באנגלית. עברית זה בסדר גמור. בימים אלה של גוגל טרנסלייט, אין שום בעיה פשוט לתרגם משפה לשפה פוסטים שמוצאים חן בעיננו.

יאללה, שנמשיך לתמונות השבוע?

הבלוג של מליסה, Daisy Mae Belle, הוא בלוג שאתן חייבות להכיר. היא גם יוצרת מוכשרת וגם כותבת נהדר. קפצו אליה לראות את הכסא המקסים ולשמוע על אמא שלה :)

כסא משופץ מ-Daisy Mae Belleוגם השבוע יש לנו יוצרת ישראלית, הפעם זו גלי מ"תפור עליי", עם פיג'מות חורפיות מתוקות שאפילו בחום הבלתי נסבל של הקיץ הזה בא לי ללבוש.

ואם בענייני תפירה עסקינן, MammaNene מ-SergerPepper מצדיקה את שם הבלוג שלה עם פוסט מעולה שמפרט 10 טיפים למתחילות באוברלוק.
אם אתן מופיעות כאן, קחו לכן תג!

The Crafeteria


מזכירה לכן שנשארו פחות מ-24 שעות עד סיומה של ההגרלה השווה שלנו. זו ההזדמנות האחרונה להצטרף ולקוות שהמזל הטוב ייפול עליכן!

זהו להיום, רוצו לנעוץ גם את היצירות שלכן, כדי שגם אתן תוכלו לככב כאן בשבוע הבא.

4 תגובות: