יום רביעי, 3 ביולי 2013

יום 3 ל-UBC - הזרקור עליכן!

כמו שהבטחתי, הגיע הזמן לראות קצת מה אתן עושות בזמן הפנוי שלכן.
כדי להשתתף גם, אתן צריכות לצרף את התמונות שלכן ללוח הפינטרסט הקבוצתי. איך?
1. עקבו אחריי בפינטרסט
2. השאירו תגובה עם שם המשתמש בפינטרסט שלכן או כאן או על כל "נעיצה" שלי בפינטרסט
3. אני אעקוב אחריכן חזרה
4. אשלח לכן הזמנה להצטרף לקבוצה
5. קבלו את ההזמנה
6. התחילו להוסיף נעיצות


ועכשיו כשאתן יודעות איך גם אתן יכולות להשתתף, אפשר להעיף מבט בבחירה שלי לשבוע הזה. אמנם מכיוון שהלוח הקבוצתי עדיין טרי-טרי, לא היו הרבה נעיצות, אבל עדיין היה מאוד קשה לבחור שלוש, את הכל אני רוצה גם! הנה מה שבחרתי (בחרתי לצרף לינק שיביא אתכן ישר לבלוג. את הלוח הקבוצתי אתן יכולות למצוא לבד :) ).

כפפה לגיהוץ
כפפה לגיהוץ של sergerpepper
כמה פעמים נכוותן כשניסיתן לגהץ את שולי הבגד? לי זה קורה כמעט כל פעם, בעיקר כשאני מגהצת לצורך תפירה - אז מדובר הרבה פעמים ברצועות בד דקות, שאין לי סיכוי לגהץ בלי להשאיר עקבות על הידיים. אז זו המצאה גאונית שנוספה מיד לרשימת הדברים שאני רוצה לתפור בקרוב. תודה ל-MammaNene מהבלוג המקסים Sergerpepper.פשטידת תותים וריבס של Joyful Thrifty Home
אשלי מ-Joyful Thrifty Home הכינה פשטידת תותים וריבס (מכירות? מין ירק שנראה כמו סלרי ורוד-סגול) שנראית קלה להכנה וטעימה נורא.


הדרכה לסריגת אצבעות
הדרכה לסריגת אצבעות ב-Craft Cravings
ואחרון חביב להיום - הדרכה קלילה וברורה לסריגת אצבעות, פעילות נהדרת עם ילדים (מישהו אמר חופש גדול?!) מבית היוצר של הת'ר מ-Craft Cravings.


אם אתן רוצות גם לראות את היצירה שלכן כאן בשבוע הבא, זה הזמן לגלול למטה לקישור ללוח הקבוצתי ולנעוץ יצירות שלכן (כמה שאתן רוצות!).
-------------------------------------------------------------------------------------------------
עקבו אחריי...
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה