יום רביעי, 25 בספטמבר 2013

עכשיו תורכן! מסיבת הפינטרסט השבועית של הקראפטריה

אני יודעת, אני יודעת, חלפו כבר שבועיים בהם דילגתי על מסיבת הפינטרסט השבועית. באמת לא בסדר מצדי... אבל עם כל החגים והחופשים והטירוף, לא תסלחו לי?...
אז הנה, חזרנו, יום רביעי ואנחנו שוב כאן.

מסיבת הפינטרסט השבועית של הקראפטריה
זוכרות? אתן מצרפות תמונות ללוח הפינטרסט הקבוצתי, זוכות לצפיות ממאות עוקבים ואולי התמונה שלכן גם תיבחר להופיע כאן בשבוע הבא.

איך מעלים את התמונות?
1. עקבו אחריי בפינטרסט
2. השאירו תגובה עם שם המשתמש בפינטרסט שלכן או כאן או על כל "נעיצה" שלי בפינטרסט
3. אני אעקוב אחריכן חזרה
4. אשלח לכן הזמנה להצטרף לקבוצה
5. קבלו את ההזמנה
6. התחילו להוסיף נעיצות

הסברים נוספים למתחילות:
- אתן חייבות לעקוב אחריי בפינטרסט (ואני אחריכן), מכיוון שאלה הדרישות של פינטרסט לגבי לוחות קבוצתיים. כדי שמנהל הקבוצה יוכל להזמין אנשים לקבוצה, הם חייבים לעקוב זה אחרי זה. אתן יכולות לעקוב רק אחרי לוח אחד שלי, אם אתן מעדיפות.
- אתן לא חייבות להיות בלוגריות. מספיק שהתמונות שלכן נמצאות אי שם ברחבי הרשת ומסומנות כציבוריות. גם פליקר תופס, גם פיקאסה ואפילו אינסטגרם.
- ה'נעיצה' שלכן לא חייבת להיות של הדרכה. אפשר סתם תמונה של משהו יפה, שייתן השראה למישהי אחרת.
-אם יש לכן בלוג, הוא לא חייב להיות באנגלית. עברית זה בסדר גמור. בימים אלה של גוגל טרנסלייט, אין שום בעיה פשוט לתרגם משפה לשפה פוסטים שמוצאים חן בעיננו.קדימה, שנמשיך לתמונות השבוע?


כל הסיפור הזה של זרים לדלת, שחזק מאוד בחו"ל, לא תפס בארץ וחבל. תחשבו כמה יפות יכולות היו להיות הדלתות של כולנו עם איזה קישוט שמתאים גם לעונה או לחג! אז למי שרוצה להתחיל טרנד חדש יחד איתי, הנה זר יפהפה כזה, עשוי אצטרובלים, של The Shady Porch, עם הוראות איך להכין.


זר לדלת של The Shady Porch

רבקה מ-Hugs are Fun! הכינה משחק התאמת צבעים מקסים לקטנטנים. הוספתי מיד לרשימת ה-חייבת-להכין-לילדים-שלי-אחד-כזה! (רשימה שרק הולכת ומתארכת מיום ליום. מה יהיה?!)


משחק התאמת צבעים לקטנטנים מ-Hugs are Fun

והת'ר מ-Craft Cravings מלמדת איך להכין סרט לראש בקלי קלות. אם אתן יודעות לתפור, אתן יכולות להכין אחד כזה (בעצם, למה רק אחד? אפשר עשרים! הנה עוד פריט לרשימת החייבת-להכין-לילדים-שלי-אחד-כזה!...).


סרט לראש של Craft Cravingsתודה למשתתפות המוכשרות, אם אתן מופיעות כאן, קחו לכן תג!


The Crafeteriaזהו להיום, רוצו לנעוץ גם את היצירות שלכן בלוח, כדי שגם אתן תוכלו לככב כאן בשבוע הבא.

4 תגובות:

 1. תודה על ההשראה
  והוספתי בכייף לפינטרסט

  זהבית שקד

  השבמחק
 2. תשובות
  1. תודה רבה :) אם את רוצה הזמנה ללוח, כתבי לי מה שם המשתמש שלך בפינטרסט.

   מחק