יום חמישי, 5 בספטמבר 2013

עכשיו תורכן! מסיבת הפינטרסט השבועית של הקראפטריה

אוי, איזה שבוע מטורף זה היה! ולחשוב שכבר יום חמישי ושוב פספסתי ביום את מסיבת הפינטרסט שלנו. ראש השנה וזה, תסלחו לי, נכון? בית ספר, חופש, בית ספר, חופש, בית ספר, חופש... מי המשוגע שתכנן את זה ככה? הילדים מחורפנים, ההורים מחורפנים, אפילו הפצפון, שבכלל בבית עם אמא, מחורפן.
לפני המסיבה, אני רק רוצה מהר מהר לאחל לכ-ו-ל-ם שנה נפלאה, מתוקה, מצוינת ומוצלחת, שנה מלאה בהפתעות נעימות ובשגרה מבורכת.

שנה טובה!


ועכשיו, באיחור מה, נעבור למסיבה של השבוע...


מסיבת הפינטרסט השבועית של הקראפטריה
זוכרות? אתן מצרפות תמונות ללוח הפינטרסט הקבוצתי, זוכות לצפיות ממאות עוקבים ואולי התמונה שלכן גם תיבחר להופיע כאן בשבוע הבא.

איך מעלים את התמונות?
1. עקבו אחריי בפינטרסט
2. השאירו תגובה עם שם המשתמש בפינטרסט שלכן או כאן או על כל "נעיצה" שלי בפינטרסט
3. אני אעקוב אחריכן חזרה
4. אשלח לכן הזמנה להצטרף לקבוצה
5. קבלו את ההזמנה
6. התחילו להוסיף נעיצות

הסברים נוספים למתחילות:
- אתן חייבות לעקוב אחריי בפינטרסט (ואני אחריכן), מכיוון שאלה הדרישות של פינטרסט לגבי לוחות קבוצתיים. כדי שמנהל הקבוצה יוכל להזמין אנשים לקבוצה, הם חייבים לעקוב זה אחרי זה. אתן יכולות לעקוב רק אחרי לוח אחד שלי, אם אתן מעדיפות.
- אתן לא חייבות להיות בלוגריות. מספיק שהתמונות שלכן נמצאות אי שם ברחבי הרשת ומסומנות כציבוריות. גם פליקר תופס, גם פיקאסה ואפילו אינסטגרם.
- ה'נעיצה' שלכן לא חייבת להיות של הדרכה. אפשר סתם תמונה של משהו יפה, שייתן השראה למישהי אחרת.
-אם יש לכן בלוג, הוא לא חייב להיות באנגלית. עברית זה בסדר גמור. בימים אלה של גוגל טרנסלייט, אין שום בעיה פשוט לתרגם משפה לשפה פוסטים שמוצאים חן בעיננו.
קדימה, שנמשיך לתמונות השבוע?

מתכון לטחינה פשוט, אבל טעים, אצל Tazim מהבלוג Being Tazim. יש לה עוד מתכונים טבעוניים בבלוג, תראו למשל את תפוחי האדמה בקארי ושום האלה, נראים מצוין!

מתכון פשוט וטעים לטחינה


Me, My Scraps and I, שלמרות השם הלועזי כותבת דווקא בשפת הקודש, עם כרטיס ברכה יפהפה שמאוד מזכיר לי את הטרנד המטורף של הוואשי טייפ. מחכה כבר לאחי שיגיע מסין עם ההזמנה שלי מהטאובאו כדי להכין כמה כאלה!
ואחרונה להיום, פרחי נייר צבעוניים לחלון של מליסה מ-Daisy Mae Belle, שכל פוסט שלה גורם לי לפעור את פי בתדהמה. לא, באמת, ראיתן את הבית שלה???
תודה למשתתפות המוכשרות, אם אתן מופיעות כאן, קחו לכן תג!


The Crafeteria


זהו להיום, רוצו לנעוץ גם את היצירות שלכן בלוח, כדי שגם אתן תוכלו לככב כאן בשבוע הבא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה