יום רביעי, 2 באוקטובר 2013

עכשיו תורכן! מסיבת הפינטרסט השבועית

לאט לאט אנחנו מצליחים לחזור לשגרה, הגדול בבית הספר, הקטנה בגן והפיצי עם אמא, וסוף סוף אני מוצאת קצת (באמת קצת) פנאי לשבת ולעשות דברים אחרים חוץ מכלים, כביסה, איסוף צעצועים, חיפוש אחר מוצצים וחוזר חלילה.
אבל מה זה משנה בכלל, אם אפשר לשבת ולהתענג על יצירות של בנות מוכשרות?!

מסיבת הפינטרסט השבועית של הקראפטריה
זוכרות? אתן מצרפות תמונות ללוח הפינטרסט הקבוצתי, זוכות לצפיות ממאות עוקבים ואולי התמונה שלכן גם תיבחר להופיע כאן בשבוע הבא.

איך מעלים את התמונות?
1. עקבו אחריי בפינטרסט
2. השאירו תגובה עם שם המשתמש בפינטרסט שלכן או כאן או על כל "נעיצה" שלי בפינטרסט
3. אני אעקוב אחריכן חזרה
4. אשלח לכן הזמנה להצטרף לקבוצה
5. קבלו את ההזמנה
6. התחילו להוסיף נעיצות

הסברים נוספים למתחילות:
- אתן חייבות לעקוב אחריי בפינטרסט (ואני אחריכן), מכיוון שאלה הדרישות של פינטרסט לגבי לוחות קבוצתיים. כדי שמנהל הקבוצה יוכל להזמין אנשים לקבוצה, הם חייבים לעקוב זה אחרי זה. אתן יכולות לעקוב רק אחרי לוח אחד שלי, אם אתן מעדיפות.
- אתן לא חייבות להיות בלוגריות. מספיק שהתמונות שלכן נמצאות אי שם ברחבי הרשת ומסומנות כציבוריות. גם פליקר תופס, גם פיקאסה ואפילו אינסטגרם.
- ה'נעיצה' שלכן לא חייבת להיות של הדרכה. אפשר סתם תמונה של משהו יפה, שייתן השראה למישהי אחרת.
-אם יש לכן בלוג, הוא לא חייב להיות באנגלית. עברית זה בסדר גמור. בימים אלה של גוגל טרנסלייט, אין שום בעיה פשוט לתרגם משפה לשפה פוסטים שמוצאים חן בעיננו.קדימה, שנמשיך לתמונות השבוע?

מישל מ-The Paper Vineהתארחה כאן ממש לפני כמה ימים עם הדרכה מתוקה למחזיק מפתחות) הכינה הדרכה מדליקה ומצחיקה להכנת תא צילום אישי, כולל אביזרים להדפסה. אם הקטנה הייתה קצת יותר גדולה, היינו מארגנות לחברות מסיבת צילום!

תא צילום עם אביזרים של The Paper Vine


שרון מהבלוג המקסים Gonna Be 40 (למרות הכותרת המטעה מדובר בבלוג ישראלי למהדרין!) הכינה כרית-בית שהייתי רוצה להניח על כל אחת מהמיטות שלנו.


כרית בית מ-Gonna be 40


וזהבית, שלדעתי אני עוקבת אחרי הבלוג שלה, Mum Loves to Create, כבר איזה שלוש שנים, עוד מתקופת הסקראפ שלי (אני מחליפה תקופות כמו גרביים), הכינה תגית יפהפייה ועדינה.
תודה למשתתפות המוכשרות, אם אתן מופיעות כאן, קחו לכן תג!


The Crafeteria


זהו להיום, רוצו לנעוץ גם את היצירות שלכן בלוח, כדי שגם אתן תוכלו לככב כאן בשבוע הבא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה