יום רביעי, 23 באוקטובר 2013

עכשיו תורכן! מסיבת הפינטרסט השבועית

שוב דילגתי על שבוע של מסיבה. שוב אין לי תירוצים, חוץ מזה שאני בעיקר מותשת... אבל הנה, שינסתי מתניים ואני פה עם שלושה בלוגים מקסימים.מסיבת הפינטרסט השבועית של הקראפטריה
זוכרות? אתן מצרפות תמונות ללוח הפינטרסט הקבוצתי, זוכות לצפיות ממאות עוקבים ואולי התמונה שלכן גם תיבחר להופיע כאן בשבוע הבא.

איך מעלים את התמונות?
1. עקבו אחריי בפינטרסט
2. השאירו תגובה עם שם המשתמש בפינטרסט שלכן או כאן או על כל "נעיצה" שלי בפינטרסט
3. אני אעקוב אחריכן חזרה
4. אשלח לכן הזמנה להצטרף לקבוצה
5. קבלו את ההזמנה
6. התחילו להוסיף נעיצות

הסברים נוספים למתחילות:
- אתן חייבות לעקוב אחריי בפינטרסט (ואני אחריכן), מכיוון שאלה הדרישות של פינטרסט לגבי לוחות קבוצתיים. כדי שמנהל הקבוצה יוכל להזמין אנשים לקבוצה, הם חייבים לעקוב זה אחרי זה. אתן יכולות לעקוב רק אחרי לוח אחד שלי, אם אתן מעדיפות.
- אתן לא חייבות להיות בלוגריות. מספיק שהתמונות שלכן נמצאות אי שם ברחבי הרשת ומסומנות כציבוריות. גם פליקר תופס, גם פיקאסה ואפילו אינסטגרם.
- ה'נעיצה' שלכן לא חייבת להיות של הדרכה. אפשר סתם תמונה של משהו יפה, שייתן השראה למישהי אחרת.
-אם יש לכן בלוג, הוא לא חייב להיות באנגלית. עברית זה בסדר גמור. בימים אלה של גוגל טרנסלייט, אין שום בעיה פשוט לתרגם משפה לשפה פוסטים שמוצאים חן בעיננו.קדימה, שנמשיך לתמונות השבוע?

רבקה מ-Hugs are Fun רקמה את הפלאש קארדז המהממים האלה. רגע, שנייה, אני צריכה לחזור על זה שוב. רבקה מ-Hugs are Fun רקמה את הפלאש קארדז המהממים האלה. רקמה. נשבעת לכם.


פלאש קארדז רקומים של Hugs are Fun


ו-MammaNene מהבלוג הכיפי (עם השם המגניב) SergerPepper חולקת אתכן גיזרה משגעת לשמלה לילדה. הנה עוד משהו שנכנס לרשימת ה"כשיהיה לי זמן זה הדבר הבא שאני עושה".


גיזרה לשמלת ילדה

ואחרונה חביבה להיום - רינה מ-Oomanoot (אתן לא טועות בשם, על אף האנגלית מדובר בגאווה נוספת לקהילת היצירה המקומית). רינה העלתה הדרכה יעילה וברורה להחלפת צבע בסריגת קרושה. בדיוק כשאני חוזרת להתמכרות לקרושה! תודה רינה :)


החלפת הצבע המושלמת בקרושה

תודה למשתתפות המוכשרות, אם אתן מופיעות כאן, קחו לכן תג!


The Crafeteria
זהו להיום, רוצו לנעוץ גם את היצירות שלכן בלוח, כדי שגם אתן תוכלו לככב כאן בשבוע הבא.

6 תגובות: