יום ראשון, 9 בפברואר 2014

StylePage - אתר חדש

סוף סוף אני יכולה לספר לכן...
בזמן האחרון השתתקתי כאן קצת, והייתה לזה סיבה טובה. היום עולה לאוויר אתר StylePage, שאני גאה להיות העורכת שלו.

העמוד הראשי של StylePage

למי מכן שמכירה את FoodPage, הפורמט ייראה מוכר. סטיילפייג' הוא האחר הצעיר של פודפייג', והוא עובד במתכונת דומה (ובדומה לאתר Craftgawker) – אתר בו אתן יכולות למצוא הפניות לכתבות הכי טובות ברשת בתחום הלייפסטייל, עם חלוקה מסודרת לקטגוריות (בשלב ראשון יפעלו באתר 4 קטגוריות-על – DIY, אופנה, עיצוב וטיפוח) ואפשרות לשמור את הפוסטים האהובים במועדפים, כך שתוכלו לחזור אליהם בכל פעם מחדש. בעתיד אנחנו מתכננים גם טורים אישיים של מיטב הבלוגרים והכתבים בתחום.

מאחורי סטיילפייג' עומדים השניים שהקימו גם את פודפייג' - אורי לנדא ורחלי קרוט, שניהם ביג-שוטים בתחום האינטרנט. וכמו שפודפייג' שינה את סצנת האוכל באינטרנט, ככה אנחנו מקווים שסטיילפייג' ישנה את סצנת הלייפסטייל.

בקיצור, בלי יותר מדי קשקשת, תיכנסו, תירשמו, תתחילו לדפדף בין כל הפוסטים השווים שכבר מחכים לכן שם, תוסיפו פוסטים שלכן וגם ספרו לי מה אתן חושבות!

2 תגובות:

  1. מקסים! תתחדשי :) יופי של רעיון ותודה על השיתוף. כבר התחברתי ....

    השבמחק
  2. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Giaonhan247 chia sẻ các bạn các trang web bán đồng hồ uy tín mỹ với dịch vụ mua hộ hàng mỹ uy tín và giải đáp mua quà gì gửi đi mỹ cũng như chia sẻ những kinh nghiệm mua đồng hồ trên ebay hay giải đáp mua vòng tay pandora ở đâu cũng như địa chỉ mua vòng tay pandora chính hãng với dịch vụ mua hàng mỹ nhanh nhất giá rẻ.

    השבמחק