יום חמישי, 20 ביוני 2013

בלוגלינה - איך לעשות כסף מהבלוג שלכן?

הפוסט הזה נכתב במסגרת תכנית שותפים שאני לוקחת בה חלק. כל מה שכתבתי כאן הוא 100% דעה פרטית שלי.
Turn Your Blog Into Cash!

הגיע הזמן לדבר גם קצת על כסף. נכון, רובנו לא כותבים בשביל הכסף, אבל לא יהיה נחמד לכסות לפחות את עלויות הדומיין?... בשיטוטי ברשת הגעתי אל "בלוגלינה" - אתר באנגלית שנועד לסייע לבלוגרים ובלוגריות להרוויח כסף מהתחביב שלהם. אבל חכו רגע, אל תברחו בגלל ששמעתם אנגלית. נכון שזו לא שפת האם של רובנו, אבל בואו תשמעו מה מציעה לכן בלוגלינה -
* קורס של ארבעה שבועות שילמד אתכן ה-כ-ל על "בלוגינג"
* 60 עמודים של מידע חשוב  שיכול לעזור לכל מי שרוצה שיקראו את הבלוג שלו
* שנה חינם של אחסון האתר שלכם. רגע, שנייה, אני רוצה לחזור על זה שוב - שנה חינם של אחסון האתר שלכם! בלי התחייבות, בלי אותיות קטנות, פשוט מתנה.
* ומה שבעיני הכי חשוב - תיפגשו (וירטואלית כמובן) עם המון בלוגריות ובלוגרים כמוכם, שיכולים לעזור לכם, לתת עצות ואם הבלוג שלכם במקרה גם באנגלית - לקרוא אותו ולהגיב.
מאז שנרשמתי ל"בלוגלינה" פתחתי דף בפייסבוק ותוך בערך חודש הגעתי ל-270 לייקים. גם מספר העוקבים ב-Bloglovin' עלה ל-90 בחודש הזה. ובנוסף, הוצבתי על ידי "בלוגלינה" במספר קבוצות פרטיות בפייסבוק, בכל אחת עד עשר בלוגריות, שתומכות זו בזו, מביעות דעה, מייעצות ומסייעות. כיף חיים!
עכשיו, עד 30 ביוני, תוכלו להנות מכל זה בחינם אין כסף!
חוץ מהקורס שתיארתי כאן, ל"בלוגלינה" יש עוד שירותים לבלוגים - תוכלו להעביר בקלות את הבלוג שלכם מ"בלוגר" ל"וורדפרס" או להקים בעזרתם בלוג מאפס. בקיצור, שווה להעיף מבט ולבדוק.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
אוהבים מה שאתם רואים? עקבו אחריי...


4 תגובות:

  1. מממ... נשמע מעניין באמת... הולכת לשוטט קצת :-)

    השבמחק
  2. תשובות
    1. אם את חושבת מתישהו בקרוב להעביר את הבלוג שלך לוורדפרס, זה שווה אפילו אם רק בשביל האחסון החינמי...

      מחק